Jakie można zorganizować konkursy na kawalerskim

Jakie można zorganizować konkursy na kawalerskim

Prezentujemy Państwu artykuł stworzony w harmonijnej współpracy z

Wieczór kawalerski to wyjątkowy czas. Warto przygotować go tak, aby na długo pozostał w pamięci Pana Młodego oraz pozostałych uczestników. Wieczór kawalerski nie musi odbywać się przy barze – możesz go urozmaicić o różne ciekawe atrakcje i konkursy.

Beer pong

Jeśli jesteście fanami piwa oraz sportu, ta zabawa przypadnie Wam do gustu. Na czym polega beer pong? Dwie drużyny, ustawione po dwóch przeciwnych stronach stołu, rywalizują ze sobą. Na stole ustawione są kubeczki, które wypełnia piwo. Zadaniem każdego z uczestników jest trafić piłeczką do ping-ponga w kubeczek. Celny strzał skutkuje opróżnieniem całej zawartości kubeczka przez zawodnika drużyny przeciwnej. Przegrywa ta drużyna, która jako pierwsza wypije piwo ze wszystkich kubeczków. 

Wyścigi gokartów lub quadów

To rozrywka dla panów, którzy lubią motoryzację. Jedno jest pewne, duża dawka adrenaliny i pozytywnej energii gwarantowana. Rywalizacja, pisk opon i dźwięk silników dostarczą Wam świetną rozrywkę. Jeśli chcesz wybrać się na gokarty, warto wcześniej zarezerwować tor gokartowy – zarówno na powietrzu, jak i zadaszony. Na torze możesz rozwinąć prędkość do około 50-60 km/h, a sam wyścig trwa od 5 do 10 minut. Jak się przygotować? Załóż wygodne, sportowe rzeczy, a o kwestiach bezpieczeństwa dowiesz się na miejscu.
Quady z kolei polecamy tym osobom, które nie boją się pobrudzić, lubią jazdę w terenie i nie chcą spoglądać na znaki zakazu. Jeśli szukasz jazdy bez oglądania się na znaki drogowe, znajdź w okolicy specjalny tor – pełen błota, licznych wzniesień i ostrych zakrętów i daj się ponieść przygodzie. Quady dostępne są zazwyczaj z automatycznymi skrzyniami biegów, dlatego nawet, jeśli jesteście początkujący, śmiało możecie wybrać się na tor, nie obawiając się, że nie dacie rady. Zarezerwuj quady i spraw, że poczujecie się jak na prawdziwym off-roadzie. A jeśli mieliście już do czynienia z jazdą quadem, możecie wybrać się na wyprawę w bezdrożach. Taka forma rozrywki na pewno przyniesie Wam mnóstwo adrenaliny.

Przeczytaj również:  Jakie można zorganizować konkursy na weselu

Escape room

Escape room to świetna propozycja dla tych osób, które lubią rozwiązywać przeróżne zagadki i łamigłówki. To zabawa, która zdecydowanie wymaga od biorących w niej udział logicznego myślenia i podejmowania przemyślanych decyzji. Możecie się podzielić na kilka grup i zrobić zawody, która ekipa w najkrótszym czasie opuści pokój. W takim specjalnie przygotowanym, zamkniętym pomieszczeniu muszą jak najszybciej znaleźć sposób, aby się z niego wydostać. Dużą rolę odgrywa tutaj współpraca i grupowe działanie, bowiem czas nie jest nieograniczony – zazwyczaj jest to maksymalnie godzina. Gracze mogą wyjść tylko wtedy, gdy rozwiążą wszystkie zadania. Taki pomysł na kawalerski nie tylko będzie dobrą opcją na lekkie podniesienie adrenaliny, ale również świetnie zintegruje grupę.

Spływ kajakowy i inne sporty wodne

Organizujesz wieczór kawalerski w ciepłe, letnie miesiące? W tym okresie żal nie skorzystać z pięknej pogody. Spływ kajakowy będzie świetnym pomysłem. Tutaj też możecie postawić na rywalizację, np. organizując konkurs, kto pierwszy dopłynie do wyznaczonego celu. Słońce, woda i otoczenie natury zagwarantują Wam niesamowity rodzaj wypoczynku, który możecie połączyć na przerwę na grillowanie. 
Sporty wodne również dostarczą Wam pozytywnej energii i odpowiedniej dawki adrenaliny. Spróbujcie pływania na nartach wodnych – rywalizujcie, kto wytrzyma najdłużej. Ostatnio popularny jest stand-up-paddling – możecie nie tylko podziwiać piękne widoki, ale również wprowadzić tu małą rywalizację – kto będzie najdłużej stał na desce.

Kręgle

Obecnie istnieje wiele miejsc, w których możemy pograć w kręgle. Jest to świetny pomysł – kto z nas nie lubi tego typu rywalizacji. Możecie zarówno podzielić się na dwie drużyny i rywalizować między sobą, jak również podjąć indywidualne zmagania. Kręgle to świetny pomysł na kawalerski – połączenie rywalizacji i dobrej zabawy będzie fajnym wspomnieniem. 


Szukając pomysłu na konkursy, które możesz zorganizować na wieczorze kawalerskim, weź pod uwagę, jaki typ rozrywki preferuje Pan Młody oraz budżet, jakim dysponujesz. Spraw, aby ten czas, spędzony w męskim gronie był niezapomniany.

Przeczytaj również:  Jakie można zorganizować konkursy dla dzieci w przedszkolu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top