Site icon Wygraj Marzenia

Czy można wygrać samochód w konkursach?

Czy można wygrać samochód w konkursach

Własny samochód to dziś już nie kwestia marzeń, ale często po prostu konieczność – codziennie pokonujemy spore odległości. Co, jednak gdy zapragniemy lepszego i ładniejszego auta. Czy kupno to jedyna opcja? A gdyby tak wygrać samochód?

Choć większość z nas potrzebuje samochodu na co dzień i nie wyobraża sobie bez niego normalnego funkcjonowania, nie zawsze możemy pozwolić sobie na zakup wymarzonego auta. Najczęściej ograniczają nas koszty – nie tylko zakupu, ale eksploatacji, utrzymania. I tak większość kupujących finalizuje transakcję korzystając z kredytów. Jeśli masz jednak ochotę zmienić swój wóz, a czujesz, że możliwości są ograniczone, spróbuj szczęścia w konkursach. To dobra zabawa, a przy okazji szansa na atrakcyjną wygraną!

O czym musi pamiętać każdy właściciel auta?

Niezależnie od tego, czy kupujesz auto, czy też wygrasz je w konkursie, musisz pamiętać o dopełnieniu istotnych formalności. Jedną z nich jest zakup polisy OC. To obowiązek kierowcy – brak ubezpieczenia wiąże się z karami finansowymi. Oczywiście swoją polisę możesz rozszerzyć o fakultatywne AC czy assistance w podróży, jeśli sporo wyjeżdżasz – jedną z opcji jest ubezpieczenie samochodu Beesafe.

Zanim zdecydujesz się na najlepszą dla siebie opcję polisy, porównaj koszty, skorzystaj z kalkulatorów dostępnych w internecie, aby dowiedzieć się, ile kosztuje OC, AC czy kompleksowa polisa. Jeśli zadbasz o ubezpieczenie samochodu, będziesz chronił pojazd przed konsekwencjami przykrych zdarzeń jak stłuczki, kolizje, akty wandalizmu, zniszczenia spowodowane czynnikami atmosferycznymi. Masz też możliwość zabezpieczenia się podczas podróży na wypadek awarii czy innych trudności. 

Wygrać auto w konkursie – czy to możliwe?

Pieniądze. To czasem bariera nie do pokonania. Wiedzą o tym osoby, które marzą o nowym, pięknym samochodzie wprost z salonu. Nie oznacza to jednak, że nie ma innych możliwości. Czy dają one większą szansę na stanie się właścicielem super auta? Sporo zależy od szczęścia gracza – czemu jednak nie spróbować, skoro taka możliwość istnieje? Co jakiś czas ogłaszane są konkursy i loterie, w których główną wygraną jest właśnie samochód. Wystarczy zapoznać się z zasadami, spełnić warunki i liczyć na łut szczęścia. 

Najczęściej w konkursach można wygrać samochód miejski jak Ford, Fiat, Citroen, Toyota, Kia, Opel, Hyundai, a nawet Mercedes. Zdarza się, że organizatorzy konkursów jako nagrodę proponują samochody z wyższej półki, sportowe, a nawet elektryczne. Aby wziąć udział w zabawie, warto śledzić strony internetowe, na których można znaleźć wykaz aktualnych konkursów z główną wygraną w postaci nowego auta.

Co zrobić, aby wygrać?

Jednym ze sposobów na wygranie samochodu jest udział w loterii. Zasady są zazwyczaj podobne, należy zakupić konkretny produkt spożywczy, napój lub kosmetyk, odnaleźć kod promocyjny, zarejestrować się na podanej stronie. Po uzupełnieniu niezbędnych informacji pozostaje czekać na wyniki losowania. Trzeba pamiętać, aby zachować paragon, czyli dowód zakupu danego produktu!

Oczywiście zadania konkursowe mogą być różne – zakupić komplet opon, doładować telefon, napisać krótką wypowiedź na zadany temat. Warto przeglądać aktualne propozycje konkursów i wybrać ten najbardziej ci odpowiadający. Oczywiście możesz brać udział w wielu zabawach i próbować szczęścia wielokrotnie. Zanim przystąpisz do konkursu, sprawdź, czy dasz radę spełnić wymagania.

Jak zwiększyć szanse na wygraną?

Zastanawiasz się, jak zwiększyć swoje szanse na wygranie samochodu? Czy to w ogóle możliwe? Pamiętaj, aby postępować zgodnie z kilkoma prostymi zasadami:

I oczywiście nie poddawaj się zbyt szybko. Przed tobą wiele konkursów, w których jesteś potencjalnym zwycięzcą. Potraktuj je jako dobrą zabawę i okazję to zdobycia nagrody. 

Exit mobile version